1. Co dokáže anion

Na našich vložkách se nachází nenápadný pásek a právě v něm je ukryt anion (záporný iont). Aktivuje se ve vlhkém prostředí působením tepla a tření. Následně vytváří infračervené vlny. Tímto aktivováním anion dokáže eliminovat tvorbu bakterií. Používáním aniontových vložek se vyvarujete alergiím, ženským zánětem a jiným problémům, které vám ztrpčují život.

2. ECO vložky

Vložky a intimní ubrousky Gentle Day bez problémů získaly označení OEKO-TEX®, protože splňují nejvyšší požadavky na zdraví člověka a také na životnÍ prostředí.

3. Jsou bez chlóru

Naše produkty neobsahují žádný chlor ani jiné zdraví nebezpečné látky (pesticidy, ftaláty, těžké kovy ...). Chemikálie totiž mohou způsobovat různé alergie a problémy reprodukčního systému. S našimi vložkami tyto problémy vůbec nemusíte řešit.

4. Žádný zápach

Ženy při koupi vložek zajímá, zda dokážou eliminovat všechny nepříjemné zápachy. Jelikož produkty Gentle Day dokážou eliminovat počet bakterií a virů, poradí si i se zápachem, který s těmito problémy souvisí. Aniony pronikají do pohlavních orgánů, kde zvyšují okysličení krve, a tím urychlují jejich proces regenerace.

5. Materiál, který vás neohrožuje

Vložky mají kvalitní absorpční materiál. Povrch vložky je bavlněný. Kromě toho, že je příjemný na dotek, propouští všechny tekutiny dovnitř. Oproti běžným vložkám absorbuje tekutinu několikrát rychleji. Vložky, které obsahují recyklovaný papír, mohou obsahovat škodlivé látky pro ženský organismus. Náš absorpční materiál je obalený v bezprašném sterilním nerecyklovaném papíře. Nenarušuje pH a je vhodný pro každou citlivou pokožku.

6. Neškodné lepidlo

Pro ženy je samozřejmě důležité, aby vložka perfektně lepila a držela na spodním prádle. Zamysleli jste se ale někdy nad tím, zda toto lepidlo nemůže být škodlivé? Určitě může. My jsme ale mysleli i na tuto podstatnou věc a při výrobě používáme jedině lepidlo vyrobené na potravinářské bázi, které není zdraví škodlivé. Ani po odlepení vložky od prádla se nemusíte bát žádné hrozby.

7. Speciální balení

Ve vlhkém prostředí, například na toaletě nebo v koupelně, se bakteriím daří velmi dobře. Tam má většina žen uloženy své intimní věci. Obal vložek jsme tomuto prostředí přizpůsobili a vyrobili jsme ho ze speciální potravinářské fólie, díky čemuž se nenaruší sterilita produktu. Každá vložka je zabalena zvlášť. Balení se dá znovu zavírat i otevírat.

Hledáte praktický dárek? Máme pro vás nabídku vánočních balíčků intimní hygieny a spodního prádla.