Psychická příprava

Snaž se odbourat stres věcmi, které tě uklidňují. Hudba, sport, procházka se psem... Prostě věnuj se před rande nějakým aktivitám, které tě alespoň na chvíli rozptýlí. V takových situacích nám vždy pomohou i nejlepší kámošky, které nás utěší a řeknou nám, že to bude skvělé!

Tip: Zkus popřemýšlet i nad tím, co by si o něm chtěla vědět. Pro případ trapného ticha na rande si připrav nějakou otázkou, ale témata týkající se jeho bývalé partnerky či vašeho bývalého partnera raději neřeš.

Začínáme ...

Před tím, než se začneš oblékat a malovat, skoč do sprchy, aby ses cítila čistě a svěže. Nezapomeň i na úpravu ženských partií... pro jistotu nebo pro tvůj dobrý pocit. ;) Hlavně nezkoušej žádné nové gely a mýdla. Použij to, čím se myješ obvykle, aby si neskončila s nějakou alergickou vyrážkou na pokožce. Na intimní partie ti doporučujeme emulzi s přírodní kyselinou mléčnou.

Co make-up?

Make-up je samozřejmě dovolen, ale nepřežeň to. Přirozená krása je nejlepší a je třeba se toho držet. Takže jemný make-up, zvýrazněné řasy, případně linka a trošku tvářenky úplně stačí. Do kabelky si přibal balzám na rty a jemnou rtěnku. Uvidíš, že chlap ocení to, že nevypadáš jako tapeta.

Co na sebe?

Začněme se spodním prádlem. Vyber si pohodlné, ale sexy. Ne, není za tím nic nekalého. Je dokázáno, že žena se v pěkném prádle cítí sebevědomější a lépe. A to potřebuješ i ty! Co se týče oblečení, každá máme jiný vkus. Na výstřih po pupek zapomeň. Buď svůdná, ale ne příliš vyzývavá.

Pokud nenosíš boty na podpatcích, také si je neobouvej ani na rande. Mohlo by to dopadnout špatně. Být za každou cenu sexy se může obrátit proti tobě. A také bys to nebyla ty. A to je ta nejdůležitější věc - být přirozená a sama sebou.

Musíš mu vonět

Velmi důležitá věc - vůně. I to je to, co umí s partnerem pořádně zatočit. Žena, která pěkně voní, je afrodiziakum. Opět připomínáme, že navonět se třeba s mírou, aby mu příliš výrazná vůně nevadila. (PS: Tuto větu by si měli přečíst i někteří muži.)

Máš své dny? Použij anionové vložky

Bohužel, ani tomuto se někdy nevyhneš. Ale je tu řešení. Anionové vložky tě zachrání v každé situaci. Díky jejich anionovému pásku snižují počet bakterií a eliminují zápach. Budeš mít s nimi pocit čistoty. Vyzkoušet můžeš i tampony Gentle Day z 100% organické bavlny.

Hodně štěstí na rande! ;)