Hádka? Zapomeňte!

Jsme sice hodné, ale během menstruace nervózní a koušeme jako naštvaná čivava.

Hádat se s námi je v tomto období zcela zbytečné. I tak máme pravdu vždy my. Jednoduše si nedokážeme pomoci a je to tak. Nezlobte se na naše nepříjemné chování. Samozřejmě, pokud to již velmi přeženeme, naznačte nám to. Nechceme z vás přece udělat cvičené opice.

Buďte trpěliví, mějte pochopení

Během menstruace vám nezbývá nic jiného ​​než čekat. Vydržet alespoň první 2 - 3 dny, ty jsou pro nás nejhorší. Po těchto dnech jsme již schopné se jakžtakž zařadit do normálního života.

Nedotýkat se, pokud si to nepřejeme

Pokud vás napadne skvělý nápad a chcete nám náladu vylepšit tím, že nás začnete lechtat, plácat  nás po zadku nebo uděláte něco podobného ... jste mimo! Jelikož nás bolí skoro každý pohyb, asi se nám nebude líbit ani vaše řádění. Pamatujte si, pokud žena řekne, že ji to bolí, tak je to pravda a při ignorování této skutečnosti si koledujete o problémy.

Sex? Děkuji, nechci!

Chlap má potřeby a to ženy dobře vědí. Ale! Během menstruace jsme v právu my. Protože pokud jste si to někteří nevšimli, žena má bolesti, návaly horka, křeče, je slabá, unavená a bohužel nemyslí na sex. Pokud vám řekne, že se na něj necítí, akceptujte to.

Objímat, pomoci a politovat

Klasická situace, když má žena menstruaci:

Žena leží na gauči stulená do klubíčka, snaží se přetrpět bolesti břicha, zapíjí tabletku. Muž přepíná programy v televizi (dívá pouze ty, které chce on) a má svůj uzavřený svět. Odpovídá na otázky ve stylu: "Ehm."

Váš úkol je zeptat se nás, jestli něco nepotřebujeme, obejmout nás a alespoň trošku politovat. Projevíte o naše starosti zájem - To je to, co nás potěší. Možná vám tato část přijde jako zbytečná, ale pro ženu je důležitá. A hned je větší klid v rodině. Pouze tak může další dění pokračovat pozitivně:

Žena usne a muž si dále dívá v televizi na to, co chce.

Nenuťte nás k aktivitě

Ne, nemáme moc chuť sportovat, pracovat ani vařit. Pokud se necítíme dobře, nenuťte nás do aktivit.

Nákup vložek? Nikdy!

Nuže ... stane se i taková situace, že vás pošleme do obchodu koupit vložky nebo tampony. Pro některé muže je to jedna z nejnáročnějších věcí v životě, jakou by měli udělat. V obchodě stojí před zbožím a cítí se jako před popravou. V první řadě se stydí a zadruhé nemají šanci zjistit, co mají vzít z regálu. Jsou ale i tací muži, kteří s tím problém nemají, a před nimi tedy klobouk dolů. :)

Ale i zde existuje řešení. Vložky můžete objednat online. S Gentle Day se to dá.