1. Překvapení uprostřed týdne

Vymyslete šibalský plán k snídani do postele či romantickou večeři při svíčkách. Pokud nestíháte nic vařit, objednejte si donášku. Protože jediné, co hraje uprostřed týdne ve váš neprospěch je nemilosrdný čas a horší dopravní situace. Může to být krabička oblíbených bonbonů či sušenek, který s odkazem nenápadně vhodíte do pracovní tašky. Nemusíte s překvapením čekat jen na svátek, narozeniny, Vánoce či Valentýna. Mnohem jednodušší je překvapit tehdy, když se od vás nic neočekává.

2. „Na večer si nedělej plány“

Touto magickou větou vyvedete vaši polovičku ze zažité rutiny. Na zvědavé otázky stačí odpovědět s úsměvem: „Uvidíš“. Je jen na vás (a počasí), jestli vyrazíte na procházku, nebo všechno překvapení se děje doma. Troška napětí má zázračné účinky.

3. Překvapení pod županem

Oblečte si krásné nové spodní prádlo, zahalte se do županu, který si opášete saténovou stuhou a tvářte se, jako by nic. Určitě to nevydrží a začne zjišťovat, proč jste opásána tou krásnou stuhou. Užijte si to překvapení, když zjistí, co se vlastně pod županem skrývá. Nejblíže si pod župan dejte jiné prádlo, šperk nebo úplně nic. Vždy, když spatří stuhu, nadšeně přicupitá.

4. Odkaz na stole

Nechte na stole či nočním stolku lísteček se stručným odkazem s názvem místa a časem. Role playing je úžasný způsob, jak pomocí identity oblíbené postavy okořeníte váš vztah. Vyšperkujte váš outfit co nejvěrněji. Pokud čekáte Jamese Bonda, nezapomeňte své ženské zbraně doma.

5. Vyražte na výlet

Nemusí to být prvoplánová romantika wellness hotel uprostřed ničeho. Dopřejte si trošku adrenalinu a námahy během dne. O to více oceníte večerní relaxační koupel a vzájemnou masáž.

V exotických zemích si přibalte do batůžku pro jistotu i plavky a intimní ubrousky. Nenechte si během turistiky ujít příležitost vykoupat se v přírodních lagunách, zároveň však dbejte o sebe. Neriskujte mykózu a zkaženou dovolenou. Více tipů, jak předejít intimním problémům na dovolené si můžete přečíst v našem článku.

6. Najděte si sexy koníček

Ideální jsou společenské tance. Krásné oblečení, v přesném držení a celou dobu se na sebe sotva podíváte – v případě standardních tanců. Stačí pošepnout lechtivý návrh a zbytek hodiny se tvářit opět nedosažitelně, přesně tak, jak to u standardních tanců má být. U latinskoamerických tanců si můžete dovolit více: boky ožijí, držení vyžaduje více fyzického kontaktu a v pohybech jiskří temperament.

Pokud váš partner nemá prostor pro společný koníček, nevadí. Dopřejte si ho vy. Jen tak letmo přehoďte, že zvažujete, zda chodit na pole dance, břišní tance či jízdu na koni. Sexy koníčků je mnoho, nejen postava vám poděkuje.

7. Najděte si své jazyky lásky

Ne každý má ten dar říct věci přímo, takže někdy nezbývá nic jiného, ​​než skládat dohromady detaily. Pokud vám šeptá, že miluje vaše objetí, tak mu dopřejte fyzické dotyky plným hrstům. Pokud vám říká, že si s nikým tak dobře nepopovídá, jako s vámi, ptejte se ještě víc a pozorně poslouchejte. Pokud vám pošle přes den zprávu, ve které vám děkuje za nějakou zdánlivou banalitu jako je připravená ranní káva či ustláná postel, zřejmě si vaše skutky cení nade vše. Pokud je pro něj povzbuzení z vaší strany vším, ujišťujte ho nejen o vaší lásce, ale také o tom, co pro vás znamená váš vztah. Pokud vidíte, že přímo s dětskou radostí přijímá jakýkoli dárek od vás, obdaruvávejte ho každý den.

Nejde jen o hmotné či nákladné dary. Cenné jsou i společné fotografie, výběr oblíbených písní, ozdobné přání ke svátku či ručně dělané pralinky v krabičce. Víme, že partnerské vztahy jsou složité a vydržet spolu vyžaduje někdy až nadlidskou trpělivost. Ale věříme, že váš partner ocení, jak umíte i ze všedního dne udělat svátek či jakou jste mu oporou v těžkých chvílích. A zároveň tím správným pepřem během všedních dnů.